Rózia

  METRYCZKA

  • ID: 2432/2015
  • Wiek: 1,5 roku
  • Płeć: suka
  • Status: Ma dom
  • Miasto: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Rodzaj sierści: Długowłosa
  • Osoba kontaktowa: Fundacja
  • E-mail: niedziela.brach@gmail.com
  • PODSTAWOWE INFORMACJE

  Rózia to przekochana sunieczka w typie jamnika dlugowlosego. Sunieczka jest mlodzisusia i sama slodycz. Różia garnie się do czlowieka, pragnie sie przytulać. Sunia praktycznie jest bez wad, będzie wspanialym przyjacielem dla jakiejś rodziny. Szukamy domu na medal. Różia trafiła do fundacji z gminnego przytuliska, gdzie była atakowana w boksie przez inne pieski. Nie miala sznas na przetrwanie ... Zabraliśmy Rózię by uchronić ją a zarazem zagwarantować lepsze życie.

  Nowe informacje od opiekunki :

  "Rózia ,to delikatna, przytulaśna, nieśmiała i wpatrzona w człowieka jak w obrazek psinka. W domu trzyma sie trochę na uboczu, ale noc spędziła już w łóżku wniebowzięta ,że może być tak blisko. Na spacerze chodzi za mną krok w krok. Jest przesłodka. Nie ma choroby lokomocyjnej. Do innych psów ,kotów totalnie bezkonfliktowa. Cicha i subtelna. "

  10.10.2015

  Rózia w domowym hoteliku od jakiegoś czasu. Sunia jest bez zarzutu. To bardzo grzeczny piesek. Rózia odnajdzie się praktycznie w każdym domu. Sunieczka jest łagodna i kochana. Rozia szuka jak najlepszego domu.

  04.11.2015

  Śliczna Rózia wybrała się na późne wakacje nad morze. Sunia to ideał. Czeka na dom w fundacji.
   
   
  22.01.2016
   
  Rózia sunieczka o anielskim usposobieniu a tak długo czeka... Rózia to młoda sunia w typie jamnika. Szukamy najlepszego domu. Zdjęcia w kolażu pochodzą z wizyty Rózi na morzem w grudniu. Rózia świetnie odnajduje się w różnych sytuacjach. Polecamy Rózię jako psa rodzinnego.
   
   

   

  Rózia w swoim domu !

  07.04.2016

  Jakiś czas temu do własnego domu trafiła Rózia, sunia zabrana przez nas z przytuliska, gdzie cierpiała najpierw po porzuceniu ze szczenietami a potem po poddaniu z domu adopcyjnego. Pryczyna oddania : "nie szczeka, jest łagodna". Przypuszczamy więc że Rózia miała byc psam podwrórkowym i bronić terenu... Pewnie lepiej , że wróciła. Róziak to tak kochany i delikatny pies. Dzisiaj Rozia ma jud dom na zawsze. Zamieszkala w Poznaniu i jest przyjaciólka rodziny : szanowaną i kochaną, tak, jak byc powinno !
  " Rózia to wspaniała, wrażliwa sunia. Doskonale potrafi okazać swoje uczucia, uwielbia się przytulać i być głaskana. Lubi spacery i bieganie po pobliskich łąkach. Po drodze zawiera nowe znajomości z okolicznymi pieskami, boi się jednak głośno szczekających i dużych psów. Zmęczona wraca do domu, który doskonale potrafi odnaleźć w osiedlowym gąszczu. Dobrze czuje się w domu i krok po kroku poznaje wszystkie pomieszczenia, do których początkowo bała się wchodzić. Wspaniale zaakceptowała wszystkich członków rodziny.
  Jestem wdzięczna wszystkim tym, którzy do tej pory opiekowali się Rózią za ich wspaniałą opiekę i okazane serce. Życzę wszystkim podopiecznym Fundacji, aby odnalazły swój wymarzony dom. Gorąco pozdrawiamy - Rózia z Panią"
   

   12670670 1156841151002248 2353720672189104588 n

  21.12.2016

  Odezwała się do nas Rózia! Sunia od kilku miesięcy mieszka w swoim domku i przesyła życzenia świąteczne razem ze swoją Opiekunką

  Rozia

  Read 4235 times Ostatnio zmieniany środa, 21 grudzień 2016 23:23
  Więcej w tej kategorii: « Linka Sonia »

  ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
  89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

  SWIFT: INGBPLPW
  Fundacja Jamniki Niczyje
  ul Łagodna 85/4
  43-300 Bielsko Biała

  Logowanie