Hera

  METRYCZKA

  • ID: 2655/2016
  • Wiek: 2 lata
  • Płeć: suka
  • Status: Ma dom
  • Miasto: Bielsko - Biała
  • Województwo: śląskie
  • Rodzaj sierści: Długowłosa
  • PODSTAWOWE INFORMACJE

  Hera to młoda suczka mieszaniec jamnika i spaniela. Suczka trafila do fundacji w polowie grudnia z głośnej interwencji, w trakcie ktorej odbierano z pseudohodowli ponad 60 psów. Interwencja miala dramatyczny przebieg. Więcej o niej mozna przeczytać na naszym forum. Link podany poniżej. Hera trafiła do nas ze szczeniętami, które wychowuje. Sunia byla wychudzona i ledwie żywa. Szczenięta zostały sztucznie odkarmione w domu tymczasowym i będą do adopcji / ich zdjecia i opisy w osobnych profilach. Hera to wspaniala sunieczka, odżyla w domu tymczasowym i z checia zostala psem kanapowym. Sunia jest młoda ma okolo 2-3 lata. Szukamy dla niej najlepszego domu. Hera może zostać adoptowana po osiągnięciu samodzielności przez jej szczeniaki. Sunia wprawdzie nie karmi ale wychowuje swoje dzieci. Hera uczy maluchy wszystkich poprawnych zachowań, jest ważnym punktem ich życia. Przypuszczamy, że proces wychowania szczeniat zakonczy się okolo połowy lutego.

   więcej o interwencji >

  18.01.2016

  HERA Suczka jest bardzo przyjazna w stosunku do człowieka. Akceptuje dotyk. Dogaduje się z innymi psami, chociaż zdarza jej się bronić przed nimi zasobów (jedzenia, zabawek). Toleruje koty. Nie zawsze zachowuje czystość w domu. Podczas nieobecności człowieka zdarza jej się zniszczyć przedmioty, które są w jej zasięgu. Potrafi chodzić na smyczy, jednak czuje się niepewnie podczas spaceru w ruchliwych i głośnych miejscach. Przed suczką jeszcze długa droga do normalności. Wiele przeszła w swoim krótkim życiu. Dodatkowo odchowanie miotu znacznie ją osłabiło. Hera przede wszystkim musi się wzmocnić i nabrać sił. Nowy opiekun musi być nastawiony na pracę z nią. Cierpliwości będzie wymagała nauka czystości, nauka spokojnego zostawania w domu oraz socjalizacja z otoczeniem, ruchem ulicznym itp. Szukamy dla Hery spokojnego, stabilnego domu, który będzie w stanie sprostać tym wymaganiom oraz zapewni jej poczucie bezpieczeństwa. Mile widziany będzie zrównoważony psi lub koci towarzysz.

  02.02.2016

  Hera - wspaniała dzielna mamusia w końcu trafiła pod własciwa opiekę naszej kochanej Pani Doktor Marzeny. Sunia od razu poczuła dobrego człowieka. Niestety wcześniej wiele osób skrzywdziło sunieczkę... Teraz Hera trafiła pod opiekę ludzi , które mają serce, empatię i wyrozumiałość dla zmaltretowanego psa. Sunia została odłączona od szczeniąt. Bardzo dziękujemy nowemu domkowi tymczasowemu, który jest prawdziwie niezawodny. Opiekunka już potwierdziła nam że sunieczka : kochana, delikatna, ujmująca do tego stopnia, ze nie można się od niej oderwać. Hera po ciężkich przejściach została otoczona opieką behawiorystki ale całkiem możliwe, że suni potrzebny jest po prostu dobry, wyrozumiały człowiek, spokój i zwyczajna ludzka przyzwoitość.

   

  06.02.2016

  Hera. Właściwa osoba na właściwym miejscu !
  Hera: wspaniała , delikatna, urocza, kochana. Tylko do najlepszego domu.

  14.02.2016

  Hera jako piękna, cudowna, zjawiskowa Walentina !
  Hera szuka wzorowego domu. To kochana sunia. Nie ma z nią żadnych problemów poza tym, że nie podoba jej się gdy zostaje sama. Trzeba nad tym popracować. Mądry opiekun da sobie radę. Hera była dzielną mamą, mimo warunków. Po całej kawalkadzie przygód i nonsenów i tak wyszła z tego bez szwanku. Hera musi mieć dom na medal. Przebywa obecnie pod opieką osoby, która dała jej spokój i poczucie bezpieczeństwa.

  28.02.2016

  Hera to dzielna mamusia, sunia z interwencji. Do tej pory Hera nie miał dobrego życia. Rodziła w ciemnej komórce kolejne mioty. Sunia trafiła do nas w grudniu, odchowała dzieciaki i została przenieseiona do domu tymczasowego aby zregenerować siły. Niestety opiekunka Hery nagle trafiła do szpitala i nie będzie mogła dalej opiekować sie Herą. Sunia musi znaleźć pilnie nowy dom tymczasowy. Hera przebywa w Krakowie. Czy ktoś może pomóc ? Hera to spokojna sunia, nie jest jeszcze sterylizowana. Mamy kilka dni na znalezienie czegoś dla suni. Bardzo potrzebuje pomocy...
  Kontakt 662 850 245 / oddzwonię na smsa jeśli nie odbiorę / poczta@jamnikiniczyje.pl

  12790844 1128247760528254 8702026821128076115 n

   07.03.2016000000900
  07.03.2016

  Delikatna jak motyl, subtelna jak morska bryza... godna atłasów, jedwabiów i ogrodów Seraju.. Hera. Sułtanka nad sułtankami.
  Hera - suka cudnej urody. Szuka domu na zawsze, najlepszego domu !
  Hera potrzebuje stabilizacji, spokoju, człowieka który poświeci jej czas. Sunia nie sprawia żadnych kłopotów lecz jest to zwierzę po przejściach, delikatne i wrazliwe. Trzeba ją dopieścić, dokarmić, pochyliś się nad nią...
  Sunia pochodzi z pseudohodowli, odebrana interwencyjnie w grudniu.

  12791009 1133155443370819 419975624495221256 n

  08.03.2016

  Hera zapozowała dzisiaj do zdjęć za pośrednictwem których dziękuje koledze Szogunowi / Pikselkowi i jego rodzinie za jedzonko, które domek przesłał. Hera bardzo chętnie zjada Pikselkowe paszteciki. Mniam mniemmm

  15.03.2016

  Pszczółki, diabełki i inne owady...
  Hera nadal czeka na najlepszy dom. Sunia jest bardzo przyjacielska, delikatna, oddana. Toleruje wszystkie zwierzęta w domu, na spacerze unika kontaktów z innymi psiakami. Sunia jest bardzo sympatycznym psem, będzie wspaniałym towarzyszem. Trzeba popracować jedynie nad czystością w domu lecz jest to naprawdę poprawka kosmetyczna w stosunku do zalet suni.

  17.03.2016

  Hera prześliczna sunia, która nadal czeka na najlepszy dom.
  Sunia szybko się uczy, z latwością przyjmuje zasady panujące w domu, zwłaszcza te które podnoszą komfort jej życia. To prawdziwa księżniczka, stworzona na salony, asystentka człowieka.

  25.03.2016

  Hera wczoraj miała zabieg sterylizacji. Wszystko w porządku. Hera dochodzi do siebie. Na pewno przez kilka dni jej samopoczucie i aktywność będą obniżone. Był już najwyższy czas na sterylizację i w zasadzie pierwszy możliwy moment. Hera na pewno nigdy nie urodzi już szczeniąt. Etap bezdusznej eksploatacji suczki zamknięty na zawsze i nieodwracalnie !

  27.03.2016

  Hera postanowiła zostać zajączkiem wielkanocnym. Życzymy wszystkim Wesołych, ciepłych, rodzinnych świąt !

  12.04.2016

  Hera nadal czeka na najlepszy dom. Sunia jet bardzo towarzyska, przyjazna, lubi ruch.

  29.05.2016

  Kochani nasza śliczna Hera doczekała się swojego miejsca ! Hera to kiedyś bardzo smutna sunia, z pseudohodowli... Okrutny człowiek zgotował temu psiakowi los nie do pozazdroszczenia. Dzisiaj wszystko wygląda inaczej. Hera ma rodzinę, dom, szacunek, wszystko to czego dla niej chcieliśmy. Kochana nasza żyj szczęśliwie ze swoimi Dużymi. Pozdrawiamy serdecznie rodzinę Hery :
  "...zgodnie z obietnicą wysyłamy kilka zdjęć Hery z jej nowego
  domu. Jak Pani wie z naszych rozmów telefonicznych, Hera na dobre
  zadomowiła się nie tylko w naszym mieszkaniu, ale też w rodzinie i serca
  wszystkich jej członków. Jest cudownym spokojnym, przytulaśnym i bardzo
  cierpliwym psem, który dodatkowo ma też dobre maniery- prawie nie
  szczeka, nie żebrze przy stole o jedzenie, grzecznie zostaje sama, gdy
  wychodzimy do pracy i radośnie wita nas, jak wracamy. Z tej radości
  prawie salta w powietrzu wykręca;-) Po dwóch pierwszych dniach tęsknoty
  za Panią odzyskała radość życia. Sypia oczywiście w łóżku-
  początkowo spała u mnie w nogach, ale ostatecznie uznała, że może
  dzielić łóżko z Zosią. Wciąż niestety unika kontaktów z innymi
  psami, na spacerach omija je szerokim łukiem, a na wybiegu udaje, że jej
  nie ma i nie próbuje wchodzić w interakcje ze swoimi pobratymcami- no
  chyba, że któryś ją zaczepi- wtedy zdarza jej się nawet warknąć i
  pokazać zęby. Ale mamy nadzieję, że z czasem zacznie się bawić nie
  tylko z ludźmi, ale też z innymi psiakami. Za to inne zwierzaki lubi-
  koty naszej starszej córki zupełnie jej nie przeszkadzają, w parku goni
  wiewiórki i dziwi się, jak umykają na drzewo, próbowała zaprzyjaźnić
  się z jeżem, a i ptaszki traktuje przyjaźnie."

  13325495 1187626407923722 9167162852704043405 n

   15.07.2016

  Hera to sunieczka, która w grudniu zeszłego roku trafiła wraz z innymi pieskami i swoimi szczeniętami do fundacji. Zwierzęta zostały odebrane interwencyjnie. O tej interwencji było wówczas głośno. Hera nie znała dotychczas normalnego życia jednak w fundacji przeszła "szybki kurs normalności". W domowych warunkach Hera zrozumiała, że życie może być fajne i... pełne zabawy. Dzisiaj Hera ma już własny dom. Zamieszkała w dynamicznej rodzince w Krakowie. Życzymy Herze i jej Dużym / oraz małym / samych radosnych dni.

  13686707 1216910814995281 8785899076199220991 n

   

  16.11.2016

  Czy ktoś pamięta zabiedzoną, zmarnowaną sunieczkę z interwencji w Puszczykowie ? Tak, tak, to właśnie była Hera lecz trudno rozpoznać ja na załączonych obrazkach, bowiem dzisiaj Hera to już inny psiak. Jeśli możemy jednym słowem określić życie tej przeuroczej i cudownej dziewczynki to jest ono intensywne :) Herze nie brakuje wrażeń ale i ludzi którzy ją otaczają. Jest dużo rąk do głaskania i serc do kochania. Hera to młoda i otwarta sunia dlatego ten model rodziny bardzo jej odpowiada. Życzymy Herze wspaniałego życia a jej rodzinie samych słodkości w obcowaniu z sunieczką.
   
  14991220 1327281660624862 3415258484708026617 o

  07.11.2017

  "Halo, halo ! To ja Hera z Puszczykowa a właściwie teraz już z Krakowa :) Odbyłam długa drogę po nowe życie ale warto było, bo mam swoją rodzinę z którą nie nudzi mi się a wręcz odwrotnie. Wokół mnie wiele rak do głaskania i serc do kochania, mam nawet własnego rodzinnego bloga, gdzie o mnie piszą !"
  Hera uratowana z Puszczykowa pozdrawia z nowego życia. Sunia trafiła pod opiekę fundacji z miotem szczeniąt wycieńczona i nie znająca normalnego życia. Droga Hery do normalności była skomplikowana nawet w fundacji. Na szczęście dzisiaj wszystko co złe już za nią. Jesteśmy spokojni o sunieczkę i rozkoszujemy się zdjęciami z jej życia, które naprawdę jest wyjątkowo barwne. Więcej o Herze można przeczytać na naszej stronie, gdzie opisana jest historia sunieczki i innych psiaków z tej interwencji

  23244172 1718991508120540 3304409502989409723 n

   07

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Read 5184 times Ostatnio zmieniany wtorek, 07 listopad 2017 07:37
  Więcej w tej kategorii: « Cytrynka Majka »

  ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
  89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

  SWIFT: INGBPLPW
  Fundacja Jamniki Niczyje
  ul Łagodna 85/4
  43-300 Bielsko Biała

  Logowanie