Freda

METRYCZKA

 • ID: 2999/2017
 • Wiek: poniżej roku
 • Płeć: suka
 • Status: Ma dom
 • Miasto: okolice Olsztyna
 • Województwo: warmińsko-mazurskie
 • Rodzaj sierści: Krótkowłosa
 • Osoba kontaktowa: Fundacja
 • Telefon: 575300350
 • E-mail: poczta@jamnikiniczyje.pl
 • Stosunek do dzieci: pozytywny
 • Stosunek do ludzi: pozytywny
 • Stosunek do innych psów: pozytywny
 • Stosunek do kotów: nieznany
 • Poziom aktywności: średni
 • Choroby przewlekłe: brak informacji
 • Kastracja / sterylizacja: nie ale jest warunkiem adopcji

Fredzia to siostra Koko. Tak jak ona spędziła całe swoje dotychczasowe życie w złych warunkach. Zamiast radosnego szczeniectwa spotkał ją niedostatek, lęk, ból i niepewność. Teraz inny człowiek musi to naprawić... Sunia jest młodziutka i przed nią całe życie. Fredzia na pewno wszystkiego się nauczy, bo jest to rezolutna suczka. Obecnie mała jest w domu tymczasowym, gdzie nabiera zaufania do czlowieka. Jesteśmy dobrej myśli i wierzymy, że trafiając w najlepsze ręce będzie miała super życie u boku kochającego i rozumiejącego jej potrzeby czlowieka. Czekamy na najlepszy domek. Warunkiem adopcji będzie wykonanie sterylizacji suczki po osiągnięciu dojrzałości płciowej. Będzie to specjalnym punktem w umowie adopcyjnej.

Zgłoszenie do adopcji poprzez wypelnienie ankiety przedadopcyjnej. Fundacja skontaktuje się z wybranym/ymi chętnymi.

< klik

Fredę można wesprzeć poprzez wplatę na nasze konto. Sunieczka potrzebuje opieki weterynaryjnej, karmy, zabawek. Jeśli ktoś zechciałby przekazać dary dla Fredy prosimy o kontakt mailowy : poczta@jamnikiniczyje.pl

-----------------------------------------------
ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286
SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała
-----------------------------------------
paypal:poczta@jamnikiniczy>>je.pl
-----------------------------------------
w tytule : "Freda"

Prosimy o zapoznanie się z informacjami od opiekunki suni :

"Fredzia ok.5 miesięczna psia dziewczynka. Kiedy trafiła do nas była przerażona i trzęsła się ze strachu i niewiedzy co dalej. Po kąpieli wyszło z niej mnóstwo pcheł,a sierść nabrała pięknego koloru. Fredzia poczatkowo siedziała w jednym miejscu. Bała się naszego psa,kotki a także dzieci. A także i nas. Jednak już po dobie spędzonej z nami zaczęła się otwierać i zachowywać jak szczeniak. Jak się później okazało Fredka pięknie chodzi na smyczy jak na sunie która przebywała w zamknięciu i nigdy nie chodziła na smyczy. Koko bo waży ok.8kg. Jest słodką, radosną suczką. Toleruje koty,uwielbia psy. Naszą rodzinę widać że kocha. Ostrożna na początku zapewne po swoich przejściach jednak w stosunku do zwierząt psów i kotów radosna i zaczepliwa. Zaprasza do zabawy. Jednak do obcych jest wycofana i ewidentnie się boi nieznanych jej osób. Przy odrobinie dobrej woli i pracy z Fredką w nowej rodzinie szybko się odnajdzie. Jedynym problemem Fredki jest to , że swoje potrzeby załatwia w domu. Nie wiem czy to jakiś uraz ( 5 miesięcy spędzone w ciemnej szopie), czy zwykła blokada nad którą nowi właściciele musieliby popracować.

Fredka jest typowym kanapowym pieskiem, uwielbia leżeć na łóżku zwłaszcza, jeśli obok leży jej człowiek. Fredka tęskni za swoim człowiekiem tym prawdziwym i na zawsze.

Fredka jest odrobaczona,odpchlona i ma pierwsze szczepienia za sobą.

21.03.2017

Fredzia nadal szuka wymarzonego domu ! Fredzia to młodziutka około 5-6 miesięczna sunia w typie jamnika. W swoim krótkim życiu zaznała już zła ... Wiemy jednak że wszystko co niedobre można zaleczyć miłością i dobrem. Fredzia to przeurocza, kochana dziewczynka jednak potrzebuje czasu by pozbyć się lęków z przeszłości. To jeszcze wyrostek szczenięcia więc należy wszystkiego ją nauczyć. Poszukujemy najlepszego domu. Fredzia potrzebuje cierpliwości, empatii i serca. Możesz zostać takim domem pełnym ciepła ?

17359404 1464981403521553 8078083623330050064 o

Fredzia - siostra Koko też już w domu !

10.04.2017

Fredzia - siostra Koko też już szczęśliwie w swoim domu. Z prawdziwą radością podajemy tę informację ! Domek Fredki opisuje :

Fredzia bardzo ładnie chodzi na smyczy kiedy idziemy na spacery. Ma apetyt, smakują jej obiady gotowane przez nas oraz przysmaki. Byliśmy na pierwszej wizycie u rodzinnego weterynarza, gdzie zachowywała się bardzo grzecznie. Uwielbia biegać po podwórku i wygrzewać się na słońcu w kwiatkach ( co widać na zdjęciu). Mimo, że minęły dopiero niecałe dwa dni widać, że bardzo się do nas przywiązała.
Następne zdjęcie i notkę z informacjami prześlemy za kilka dni.

17855155 1408064975926404 1727799047745818803 o

Bardzo, bardzo serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy bardzo pomogli, a przede wszystkim Psiakom z Warmii i Mazur (Beata Olszewska, Iza Gromelska i Kamila Kozicka-Szafran z awaryjnym dt), pomogły w ratowaniu i w zmianie statusu obu jamniczek

zobacz forum

profil psa

Czytany 1515 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 kwiecień 2017 13:03
Więcej w tej kategorii: « Koko Zuzia »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała

Logowanie