Warszawa... dzisiejszy poranek

Relacja Ani z Fundacji Mikropsy do Adopcji:

Dzisiejszy poranek. Godzina 6.30 telefon. Odbieram zaspana... „W krzakach przy ulicy jakiś ch** przywiązał dwa psy” Jeszcze senna, nie dowierzam własnym uszom… „Serio, czy robisz sobie jaja?” „Serio! Dawaj dawaj! Matka ze szczeniakiem. Są przerażone, głodne, trzęsą się z zimna i strachu, nie dadzą do siebie podjeść.

” Pierwsza myśl – schronisko. Nie mamy wolnych domów tymczasowych, same również nie wepchniemy już żadnego, tym bardziej, że w pilnej potrzebie są dwa…. Pojechałam na miejsce. Niedaleko ulicy, w miejscu, gdzie w nocy nikt nie widział ale jednak ktoś je znajdzie siedziały dwie kochane przerażone istoty Matka nazwana przez nas Akacja i jej córeczka – Róża. Przerażone, sprawiające wrażenie groźnych. Obydwie suczki krótkowłose, obydwie spanikowane, przerażone sytuacją. Zmarznięte. Smycz do której przywiązana była Akacja była nadgryziona.
Próbowała się uwolnić, bez skutku. Porozmawiałam sobie z nimi, dałam jeść i wspólnymi siłami zabraliśmy suczki do domu tymczasowego, gdzie mogą zostać dzisiaj do wieczora! W związku z tym – RATUNKU, POMOCY! Nie mamy ich gdzie umieścić i dlatego apelujemy o POMOC w postaci DOMU TYMCZASOWEGO lub stałego (musimy je rozdzielić, Akacja bardzo broni córki) na TERENIE WARSZAWY! Akacja to sunia w typie jamnika w wielu max 3 lata. Na razie bardzo broni córki, ale da się pogłaskać. Jest przerażona. Potrafi chodzić na smyczy, wchodzić po schodach, jeździć windą. Zachowuje czystość. Róża ma max 3 miesiące i jeszcze mleczne, ostre ząbki. Jest kontaktowym pieskiem. W domu pięknie się ogarnęły a zabawom końca nie było. Teraz odsypiają stres... Dzisiaj wieczorem psiaki powędrują do weterynarza. Na pewno trzeba je odrobaczyć. PROSIMY RÓWNIEŻ o wsparcie finansowe na malutkie panienki. Na pewno czekają je podstawowe
czynności a mamuśka, co by nigdy nie „miała problemów i powodów” do wyrzucenia jej – sterylizacja.

Kontakt 515-992-305 mikropsydoadopcji@o2.pl
✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄
Z ostatniej chwili:
Suczki są zabezpieczone, obie maja domy tymczasowe i szukają domów stałych w
Warszawie i najbliższych okolicach
✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄
zdjęcia pozostawiam bez komentarza

ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała

Logowanie