Suczka z Krakowa

Jest to suczka rasy Jamnik. Waga ok. 10kg. Wiek ok. 14 lat. Spokojna, wesoła, nie sprawia żadnych problemów, bardzo dobry kontakt z ludźmi i dziećmi, dobry kontakt z innymi psami, bardzo lubi koty. Wychowana w warunkach domowych, kochana, zadbana, dobrze odżywiona.

Ogłoszenie zamieszczam z powodu ciężkiej choroby właścicielki, która jest osobą starszą, hospitalizowaną i nie jest w stanie dalej opiekować się suczką i nie ma innej możliwości przekazania pieska w opiekę. Zdjęcia aktualne z dnia 21 kwietnia 2015.

Stan zdrowia: bardzo dobry - piesek nie był leczony, praktycznie nie chorował, otrzymywał wszystkie szczepienia, posiada książeczkę zdrowia. Obecnie nie choruje, nie bierze leków. Ma apetyt i nie sprawia problemów żywieniowych.

Bardzo lubi: jeść , spać i towarzystwo człowieka.Nie lubi: tarmoszenia i agresywnych piesków.
Czytany 7296 razy
Więcej w tej kategorii: Bruno »

1 komentarz

  • Link do komentarza Joanna Giemza-Bielecka wtorek, 02 luty 2016 13:21 napisane przez Joanna Giemza-Bielecka

    Dzień dobry,
    o ile Suńka nie ma jeszcze mieszkania i swoich "człowieków" a kocha koty, to bardzo chętnie Nobliwą Panią byśmy gościli w domu opętanym przez trzy koty. Sami jesteśmy doświadczonymi opiekunami, jamniki nasze dożyły (15-lat suńka, i 19-lat - piesek). Nie szukamy więcej zwierząt ale.... nie mogę udawać, że nie przeczytałam tego ogłoszenia.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała

Logowanie