Niunia

METRYCZKA

 • ID: 2151/2015
 • Wiek: 13 lat
 • Płeć: Suka
 • Status: DT
 • Miasto: miasto w Wielkopolsce
 • Województwo: wielkopolskie
 • Rodzaj sierści: Krótkowłosa
 • Osoba kontaktowa: Fundacja
 • Telefon: 662 850 245

"Wołali na nią Niunia...." Teraz Niunia woła o pomoc ! Pan zachorował, Niunia oddana do schroniska przez rodzinę... nie je, jest w depresji !Niunia to PA-2198 ... Czy ktoś pomoże ? To starsza sunia
Szukamy domu, nawet tymczasowego, sunia przebywa w Wielkopolsce

25.05.2015

Dzięki pomocy Pani Darii z Piły Niunia wyszła dzisiaj ze schroniska. Sunia trafiła pod opiekę Fundacji Jamniki Niczyje.

02.06.2015

Możemy dzisiaj podać lepsze wieści o Niuni z Piły. Sunia tarfiła do Natalii w stanie tragicznym. Właściciel skrajnie ją zaniedbał i oddał do schroniska. Sunia ma problemy zdrowotne od lat, nieleczona kardiologicznie... Natalia stoczyła walkę o jej życie. Czy wygra ? Zobaczymy ... ale jest lepiej. Trzymajcie Państwo kciuki za Ninuię i wielkie dzięki dla Natalii. Niniunia masz szczęście że trafiła s pod jej opiekę, bo to osoba , która nie odpuszcza !

17.06.2015

Mamy kolejne informacje o Niuni z Sopotu. Przypomnę że sunia około 2 tyg temu trafiła do Natalii ze schroniska. Stan Niuni był opłakany... chora, wychudzona, na krawędzi życia. Tak ją urządził opiekujący się pieskim syn właściciela, potem oddał do schroniska. Natalia stoczyła walkę o jej życie. Teraz sunia jakby się odrodziła, jest dobrze ! Niunia mieszka z dwoma jamnikami.

Zdjęcia Niuni z DT w galerii

Filmiki na yotube:

> FILMIK 1 <

>FILMIK 2 <

>FILMIK 3 <

06.10.2015

Niunia spędza czas jak przystało na jamniczą arystokratkę, lecz nie zawsze tak było... Teraz Niuni niczego do szczęścia nie brakuje a zwłaszcza serca swojej ukochanej Panci. Losy bywa jednak zaskakujący prawda ?

Czytany 10327 razy
Więcej w tej kategorii: « Tuzinek Bazyl »

1 komentarz

 • Link do komentarza brzasia środa, 23 marzec 2016 20:21 napisane przez brzasia

  Mam rozumieć, że sunia ma DOM na stałe? Pytam, ponieważ wydarzyła się rzecz niesamowita! W sierpniu odeszła od nas za TM Miłka, która miała wiele imion, m.in.: Niunia! i była... "kserem" TEJ Niuni! I... od 5 r.ż. chorowała na serce! Lekarz twierdził, że to padaczka, ale nie dałam za wygraną, szukałam dalej przyczyny istniejących objawów chorobowych. W klinice w Katowicach wykonano wszelkie badania i okazało się, że to jest właśnie chore serduszko. I tak, na lekach przeżyła w sumie 15 lat. Jak tylko zobaczyłam tą Niunię, zapragnęłam jej z całego serca!!! Piszę te słowa i płaczę... Mam więc nadzieję, że te zdjęcia są z nowego domku, nie z tymczasowego. Proszę mnie w tym przekonaniu upewnić... Pozdrawiam!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała

Logowanie