Talar vel Pegaz

  METRYCZKA

  Informacje ze strony schroniska

  Imię: Talar
  Płeć: pies
  Rasa: mix-jamnika
  Umaszczenie: brązowe
  Wielkość: mały
  Sterylizacja/kastracja: tak
  Numer karty: 157/15
  Boks: H 7
  Opis: Talar trafił do Schroniska 5 marca  2015 r. z ul. Fieldorfa Nila, gdzie wychudzony błąkał się kilka dni. Pierwszy tydzień w Schronisku był dla niego dużym przeżyciem, było widać, że bardzo tęskni za domem, a dodatkowo przerażał go hałas i zamknięcie w boksie. Z czasem pogodził się z sytuacją, zamieszkał w wspólnym boksie z Figą, gdzie razem dochodzi do pełni sił. Towarzystwo Figi i troskliwa opieka naszej Pani Doktor sprawiły, że zaczął chętniej jeść i przybierać na wadze. Dziś już nie przypomina psa, który przekroczył bramę schroniska na początku marca. Stał się bardzo energiczny, ciekawski i pełen chęci do życia. Uwielbia ludzi, ale jak to na jamnika przystało, czasami tak bardzo absorbuje się tym, co dzieje się dookoła, że zapomina, iż na końcu smyczy jest człowiek. Talar jest przyjaźnie nastawiony do innych psów, jednak na widok kotów najchętniej wyruszyłby za nimi w pogoń. Na smyczy początkowo ciągnie się, więc należy pilnować go, by nie wyślizgnął się z obroży, gdyż wówczas nie reaguje na przywołanie. 

  09.05.2015

  Talar trafił pod opiekę fundacji. Szukamy najlepszego domu.

  Talar to prześliczny jamnik standardowy, ma wszystkie cechy jamnicze: siłę charakteru, odwagę i przebojowość. Talar wie czego chce i potrafi to wyegzekwować. Szukamy dla pieska dobrego domu. Osoba adoptujaca powinna być przewodnikiem Talara, powinna pieska ułożyć. Talar odwazjemni kazdy dobry gest ! To wspanialy madry i piękny jamnior


   

  Dwa lata Talara !

  12.05.2017

  Minęły dwa lata od adopcji Talara / teraz Pegaza / który został w domu tymczasowym, gdzie trafił ze schronika bardzo wychudzony i przerażony. Talar miał duże klopoty z zachowaniem i przystosowaniem się do nowego życia. Dobrze, że opiekunowie dali mu szansę i czas... To zawsze jest najważniejsze w przypadku psiakow z problemami adaptacyjnymi i socjalizacyjnymi. Talar misiał wiele przejść dlatego jego zachowanie było dalekie od idealu. Dzisiaj po dwóch latach psiak jest już elementem rodziny doskonale pasującym do całego układu :) Cieszymy się że psiak jest w dobrych rękach i zyczymy całej jego Rodzince wspaniałego życia. "Pegaz kiedyś Talar- tymczasowicz z Fundacji Jamniki Niczyje, który został u nas na zawsze <3 Choć początki były trudne, pies świetnie wpasował się w naszą rodzinę. Potrzebował tylko czasu na adaptację w nowych warunkach., a my ten czas mu daliśmy "

  18449692 1533217280031298 2293137809818633800 o

  zobacz forum

   

  GALERIA ZDJĘĆ

  Read 2357 times
  Więcej w tej kategorii: « Vipek Baron vel Gucio »

  ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
  89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

  SWIFT: INGBPLPW
  Fundacja Jamniki Niczyje
  ul Łagodna 85/4
  43-300 Bielsko Biała

  Logowanie