Alf

  METRYCZKA

  • ID: 3042/2017
  • Wiek: 7 lat
  • Płeć: pies
  • Status: DT
  • Miasto: okolice Bydgoszczy
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Rodzaj sierści: Krótkowłosa
  • Osoba kontaktowa: Fundacja
  • E-mail: poczta@jamnikiniczyje.pl
  • PODSTAWOWE INFORMACJE

  • Stosunek do ludzi: pozytywny do domowników / z dystansem do obcych
  • Stosunek do dzieci: nieznany / niesprawdzony
  • Stosunek do innych psów: różnie . akceptuje znajome psy
  • Stosunek do kotów: nieznany / raczej negatyny
  • Poziom aktywności: wysoki
  • Kastracja / sterylizacja: tak


  Alf to sliczny samiec - jamnik standardowy ( waga około 8 kg ) Długośść bardzo jamnicza i charakter chyba też. Nie znay zbyt dobrze psiaka, gdyz jest w fundacji od wczoraj ( tj. 01.08.2017 ). Piesek nie jest kastrowany lecz kastracja jest warunkiem adopcji. Szukamy najlepszego domu i odpowiedzialnego opiekuna, najlepiej znającego rasę. Alfik na pierwszy rzut oka wydaje się dość aktywnym psem, Narazie jest niespokojny, gdyż trafił w nowe niejsce. Będziemy obserwować psiaka i podawać informacje aktualizujące. Tymczasem czekamy na najlepszego opiekuna. Alfik nie jest polecany do domu z dziećmi.
  Zgłoszenie do adopcji poprzez wypełnienie formularza adopcyjnego. Oddzwonimy na wybrane propozycje domów, ktore przejda wstępną weryfikację. Przepraszamy wszystkich, ktorzy pozostaną bez odpowiedzi lecz niestety nie mamy możliwości kontaktu z wszystkimi chętnymi do adopcji > http://www.jamnikiniczyje.pl/poradni…/ankieta-przedadopcyjna

  < klik

  05.08.2017

  Alfik to prawdziwy jamniczy TOP Model. On wygląda zawsze pieknie. Psiak zawsze potrafi ustawić się do zdjęcia:) pięknie pozuje. Alfik praktycznie móglby iśc do adopcji ( po kastracji, ktora ma być w poniedzialek ). Naszym zdaniem to super psiak, znakomity towarzysz i wielki przytulas. Alf to inteligentny psiak, bardzo proludzki lecz wykazuje też jamnicze cechy oczywiście :) Jest uparty i w kaszę też nie da sobie dmuchać. Szybko jednak okazalo sie że to prawdziwy dzieciak, który uwielbia być noszony na rękach. Jego właścicielka mówila że to pies jednaego pana. Alfik skradł nasze serca <3 oddamy tylko do najlepszego domu !

  12.09.2017

  Alf, Alfik, Fisiu ! Co tu napisać o Alfiku poza tym, że można się zakochać ? Fisiu to prawdziwy pies Pluto ! Szalony, kochany, boski - prawdziwy jamniczy Champion !
  Alfik to 7 letni jamnik o charakterze wiecznego dzieciaka, ciągle gdzieś biegnie, czegoś szuka, poluje. To fantastyczny towarzysz, zapatrzony w człowieka i potrafiący go zaktywizować do działania. Szukamy dla Fisia najlepszego domu, gdzie zostanie pokochany na zabój tak jak u nas ! Fisu to wspanialy lizak i przytulas, kocha noszenie na rękach, bardzo lubi zabawy z czlowiekem. Jako jamnik ma tez oczywiście swój świat zapachów i tropów, kocha las i długie spacery. Alf będzie towarzyszem dla osoby aktywnej, dynamicznej. Niestety Fisiu "dymi" do samców dlatego w grę wchodzi jedynie dom z suczką i bez kota oczywiście. Na widok potencjalnej ofiary Fisiu wpada w amok dlatego raczej trudno b edzie mu wytlumaczyć że kot to tez domownik ! Alf jest naprawdę wspaniały.

  08.11.2017

  Alfik na chlodne dni zaplanował sobie domowe rozrywki. Najlepiej w tym niekorzystnym termicznie okresie wylegiwac się na puchowej podusi, fajnie tez pokokosić się w budce, gdzie znajduje się milion kocyków ale można tez ewentualnie zająć się rozpracowaniem piłeczki czy innej zabawki. Alfik jak przystalo na prawdziwego jamniora wybebeszy wszystko co się da, nie stanie mu na przeszkodzie żaden oporny czy odporny materiał :) Kto pokocha wspaniałego Alfika ? To cudowny psiak.

  22687639 1704578712895153 8557723254647622885 n

  13.11.2017

  Alf to jamnik wielkiej urody, który czeka w domu tymczasowym fundacji na swoją chwilę. Szukamy dla Alfika fajnego człowieka, najlepiej znającego rasę - miłośnika, którego nie zaskoczy żadna jamnicza cecha charakteru. Alfik w domu uległy kochany, lizus- przytulas może też pokazać swój jamniczy pazur w sytuacjach gdy czuje się niepewnie, niekomfortowo. Lubi spacery, długie wędrówki, piłeczki, które sam podrzuca i człowieka, który kręci się gdzieś w pobliżu - swojego człowieka. Alg gotowy jest natychmiast do pieszczot i miziania, o czym informuje przyjęciem horyzontalnej pozycji i prowokacyjnym, zbliżającym się do prędkości światła ruchem ogonka. Do obcych raczej nieufny, niezbyt otwarty, nie lubi , gdy jakiś intruz narusza jego jamniczy spokój. Śpi owinięty w tysiące kocyków lecz najlepiej pod pierzynką wtulić się w nogi jakiegoś ludzika. Patrzeć na Alfa to prawdziwa przyjemność bowiem naprawdę nieczęsto zdarza się jamnik takiej urody, psiak o tysiącach odsłon i uszach jak słonik które wydają komunikaty jak słowa. Alfika oddamy w najlepsze ręce, tylko ręce człowieka, który pokocha go jak my !

  23380354 1725090970843927 7606552698433191223 n

  19.11.2017

  Alfik zaprzyjaźnił się z Pepą ! Co ich łączy ? Można powiedzieć, że wiele dzieli ale połaczyła ich wspólna pasja - piłeczka. Takich atrakcji jakie zapewnia Alfikowi Pepa nie miał chyba nigdy. Piesek wije się przed swoją koeżanką z radości i cierpliwie czeka na swoją szansę na zdobycie piłeczki ( robiąc różne podchody i jamnicze wygibasy ), co raczej mu się nie udaje, gdyż dla Pepy piłka to bardzo cenna rzecz, której nie wypuści raczej :) Mimo to Alfik dzielnie i z pokorą asystuje koleżance, prawie bez nadziei na sukces. Poznajemy kolejne oblicze psiaka : elegancję, atencję dla suczek i cierpliwość. Alfik jest łagodny jak baranek i spogląda Pepie w oczy jak skazaniec. Przebywanie z Pepą ma osłodzić Alfikowi czas w którym musi on po zabiegu nosić ubranko. Przy uroczej koleżance zapomina o wszystkich niedogodnościach jakie go dotykają.
  Przypominam, że dla Alfika szukamy najlepszego domu, chętnie z suczką.

   

   

  Informcje dodatkowe

  Dzisiaj ( tj. 01.08.2017 ) trafily do fundacji trzy jamniki, które wraz ze swoją właścicielką znalazły się na ulicy z powodu eksmisji. Pani nikt nie chciał przyjąc nawet samej a co dopiero z psami...
  Świat jest jednak okrutny i jak widać los płata figle ludziom i ich zwierzętom. Pani sama ma szanę znaleźć pomoc w opiece społecznej z piekami już nie, dlatego żalujemy że jednak pozostawiła jedną z suczek, z ktorą nie chciała się rozstać...
  Pieski trafily do domu tymczasowego w fundacji, gdzie będą bacznie obserwowane. Ocenimy ich charakter i określimy do jakiego domu powinny trafić.
  Tymczasem szykują się koszty:
  - sterylizacja suczek i kastracja samca
  - profilaktyka i szczepienia
  - badania przed zabiegami
  To niemale koszty. Prosimy o wsparcie finansowe dla jamników.
  Potrzebujemy na początek około 1200 zł

  20507868 1620748961278129 6331565575212511378 o

  zobacz forum


  Konto dla jamnikow:
  ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
  89 1050 1070 1000 0023 6437 4286
  --------------------------------------------------------
  SWIFT: INGBPLPW
  Fundacja Jamniki Niczyje
  ul Łagodna 85/4
  43-300 Bielsko Biała
  --------------------------------------
  paypal
  poczta@jamnikiniczyje.pl
  -------------------------------------
  w tytule : "Darowizna jamniki z eksmisji"

   

  Read 2628 times Ostatnio zmieniany niedziela, 19 listopad 2017 18:52
  Więcej w tej kategorii: « Tymek Daga »

  ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
  89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

  SWIFT: INGBPLPW
  Fundacja Jamniki Niczyje
  ul Łagodna 85/4
  43-300 Bielsko Biała

  Logowanie