{jcomments on}

Dom Cerbera

15.12.2013

Cerber to wspaniały pies, nie wiadomo dlaczego ktoś się go pozbył lecz faktem jest że w jednej z podwarszawskich miejscowości zatrzymał się samochód i kierowca wysadził psa...
Cerber trafił do fundacji. Okazał się wspaniałym, grzecznym, bezproblemowym jamnikiem. Piesek ma teraz kochający dom na zawsze. Zamieszkał w Warszawie. Żyj szczęśliwie Cerberze i bądź pewny , że po samochodowej przejażdżce zawsze dotrzesz do domu !

zobacz >>> 

Nowe kolory kubeczków !

14.12.2013

Mamy od jakiegoś czasu śliczne kubeczkl z motywem jamników. Teraz dostępne są dwa nowe kolory. Wszystkie kubeczki są białe, różnią się kolorami jamniczków. Zapraszamy do zakupu. Więcej informacji w >> NASZYM SKLEPIKU<<

 


 

Z ostatniej Chwili...

15.12.2013

Tomek już w domu tymczasowym w Bytomiu. Teraz szukamy domu na zawsze

Pilnie potrzebny dom tymczasowy na Śląsku

14.12.2013

Szukamy pilnie domu tymczasowego na Śląsku dla 3 letniej jamnika Tomka oddanego przez właściciela.

Sprawa bardzo pilna proszę o kontakt ☎ 662 850 245

zobacz >>> 

10-letni jamnik błaga o pomoc!

12.12.2013

Dostaliśmy dziś informację z jednego ze śląskich schronisk:

"Dzień dobry,
Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie nas w poszukiwaniu domu dla jamniczka ,który przebywa w naszym schronisku. Jamnik przeszedł już kwarantannę , jest zaszczepiony ,odrobaczony oraz wykastrowany. Z uwagi na to ,że jest psem starszym (około 10 lat ) trudno znaleźć mu nowy dom. Bardzo nam zależy chociaż na domku tymczasowym ,żeby mógł „ przezimować,” ponieważ jest krótkowłosy a realia schroniskowe nie pozwalają nam na stworzenie mu cieplarnianych warunków."

Pilnie szukamy dla psiaka chociaż DT. Jeśli możesz mu pomóc zadzwoń: 696996722 lub napisz: poczta@jamnikiniczyje.pl Fundacja pokrywa koszty karmy oraz weterynarza. Nie pozwólmy, żeby senior spędzał święta za kratkami! 

Zuli dom na zawsze

08.12.2013

W ten przedświąteczny czas ogłaszamy dobra nowinę - ogłaszamy DOM ZULI Sunia spędziła dłuższy czas w schronisku, potem trafiła do fundacji. Jamniczkę wypatrzyła Pani Maja z Ostródy i przyjechała... Pokonała kilkaset kilometrów żeby zabrać nasza staruszeczkę do siebie. Zulka nie jest jedynym jamnikiem Pani Mai. Mieszka u niej także Wolt, jamniczek adoptowany ze schroniska w Ostródzie. Pieski pięknie się dogadały. Żyjcie szczęśliwie kochani Dziękujemy Pani Maju.

zobacz więcej >

 


 

Do fundacji trafił Charlie

07.12.2013

Charlie trafił pod nasza opiekę 5 grudnia, zamieszkał w domu tymczasowym w Krakowie. To przesympatyczny, spokojny , pełen pokory piesek. Widać po zachowaniu, że nie miał dobrego życia.Jamniczek jest obecnie leczony, ponieważ kaszle. Piesek ma też zdeformowane łapki. Musimy zakupić dla niego lek przepisany przez weterynarza. Koszt leku: 160 zł / szczegóły w wydarzeniu na facebook lub na wątku na forum /. Liczymy, że Państwo wspomożecie leczenie i utrzymanie jamniczka.
Charlie uczy się teraz normalnego funkcjonowania z człowiekiem i pewnie szybko się przekona ze istnieje życie bez stresu, bólu i w ramionach kochającego człowieka - pod kołderką. Piesek mieszka w domu tymczasowym lecz trzeba wspomóc utrzymanie Charliego, gdyż piesek jest pod opieką studentów. Prosimy o pomoc.
Kontakt ☎ 662 850 245

zobacz więcej >

 


 

Nasze Mikołajki

06.12.2013

Niektórzy z naszych podopiecznych napisali listy do św Mikołaja.
Czego pragną bezdomne jamniki - jamniki niczyje ?
Może życzenia niektórych z nich spełnia się w ten świąteczny czas

Po kliknęciu w zdjęcie pieska otworzy się jego watek na forum lub profil

Dom dla Ajaxa

05.12.2013

Domu pilnie szuka 10 letni Ajax. Piesek bardzo rozpacza w schroniskowej klateczce. Czy ktoś da mu dom ? Szukamy nawet domu tymczasowego. W tej sprawie kontakt z fundacją: 662 850 245.

zobacz >>> 

Misie na jamnisie

03.12.2013

Nasi podopieczni otrzymali prezent mikołajkowy od Anety i Pawła oraz ich krótkołapków Misi i Fafi. Paczka składała się z zabawek oraz pięknego nowego posłanka. Wszystko przeznaczmy na sprzedaż. Są cztery prześliczne misie, łoś i owieczka. Wszystkie ewentualne wpływy przeznaczone są dla naszych podopiecznych. Dziękujemy za paczuszkę.

>Kup Misię 1<________________>Kup Misię 2<_______________>Kup Misię 3<

>Kup Misię 4<_______________>Kup łosia<______________>Kup Owieczkę<


 

Fajne rzeczy dla jamnikolubów a mikołajki tuż tuż... !

01.12.2013

Zapraszamy na zakupy, z których całkowity wpływ przeznaczony jest na ratowanie bezdomnych jamników.

Można kupować w >Naszym Sklepiku< lub poprzez >allegro<.

Informacje dodatkowe ☎ 662 850 245

 


 

Pomoc dla Puni

28.11.2013

Punia to bardzo poszkodowany pies. Najpierw oddana do schroniska przez swojego Pana z wiszącymi guzami na listwie mlecznej, potem spartaczony zabieg ... Wydawało się już że nie uratujemy suczki lekarz podejrzewał przerzuty do płuc. Teraz w życiu Puni po raz pierwszy pojawiło się światełko w tunelu - nie ma raka :))) Trzeba jednak natychmiast zrobić reoperację. Potrzebne jest ok 400 zl na zabieg + ew koszty pooperacyjne, których nie da się przewidzieć. Prosimy o pomoc dla tej suczki, liczy się każda złotówka.

zobacz więcej >

 


 

Feliks nareszcie trafił na swoich ludzi !

28.11.2013

Mamy dla Państwa świetną wiadomość - FELIKS MA DOM :))) Tak tak - swój własny, najwspanialszy na świecie jamniczy dom !
Niestety Feliks miał wyjątkowego pecha: bezdomność, schronisko a potem ludzie - bezmyślni, nieodpowiedzialni... To jednak już przeszłość. Piesek już dwa tygodnie temu zamieszkał w Gliwicach u ludzi którzy akceptują go takim jakim jest, nie szukają wad i problemów - chcą pomóc. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wsparli Feliksa. Dziękujemy Pani Urszuli, która jest profesjonalnym domem tymczasowym i pomogła już w niejednej patowej sytuacji. Pani Gizela pisze:
"Mamy nowego członka rodziny o imieniu Feliks :):):)
Czuje się u nas wspaniale, zupełnie tak jakby był z nami już długi
czas. Jest bardzo grzeczny ale jednocześnie ciekawy świata. Lubi jeździć
samochodem i ma wilczy apetyt. Jest pełen energii, wigoru i radości
życia. Feluś podbił nasze serca, ma nową koleżankę o imieniu Megi." Feliks od razu odbył wizytę u weterynarza i jest tez już po zabiegu czyszczenia zębów wykonanym w domu stałym. Życzymy Feliksowi i jego ludziom wiele radości i szczęścia - dziękujemy za wspaniały dom dla chłopaka.

zobacz więcej >

 


 

Pilny dom dla Wieny

27.11.2013

Sunia została znaleziona 15 listopada br na poboczu szosy Nieporent-Warszawa. Prawdopodobnie została wyrzucona z samochodu. Mimo wielu starań z naszej strony nie znalazł się właściciel-człowiek zawsze ma nadzieje,że tym razem przeczucie okaże się błędne-ani też osoba mogąca zaopiekować się psem. Sunia jest czarna,podpalana,gładkowłosa. Ma ok 13tu lat. Jest w dobrej formie,ufna i przyjazna. Dobrze dogaduje się z dziećmi,innymi psami w domu i ....fotelami oraz kanapami,szczególnie gdy może przytulić się do człowieka. Kontakt 662 850 245

 


 

Raport z życia Buby

25.11.2013

Buba w domu już od jakiegoś czasu, zamieszkała we wspanialej rodzinie. Buba jak przystało na jamnika jest centrum świata w swoim domu, wszyscy ją kochają, houbią. Niedawno Bubę i jej rodzinę odwiedził jamnik Pajda, który gościł suczkę u siebie tymczasowo. Krótki raport z tej wizyty:
"Z wizytą u Buby...
Buba została znaleziona przy pewnej ruchliwej ulicy w Bydgoszczy w marcu. Tymczasowo zaopiekował się nią Pajda. Już w kwietniu Buba wytropiła swoich ludzi i zamieszkała w Pruszczu Gdańskim. Od tamtej pory troszkę się wydłużyła ( jak na jamniczkę przystało ), co potwierdza tezę weterynarzy, że w momencie znalezienia nie miała jeszcze roku. Niedawno Pajda odwiedził Bubę. Zabawom i szaleństwom psiaków nie było końca. Był też wspólny spacer po plaży, gdzie pieski nieoczekiwanie spotkały...jeszcze jednego kolegę-jamnika :-)" Dziękujemy ci Pajdo za wykonanie wizyty poadopcyjnej i pozdrawiamy twoich dużych.

 


 

Nasi 18 latkowie...

23.11.2013

Czy wiecie Państwo , że w fundacji mamy dwóch 18 latków ? Otóż tak. Kubuś i Maxsiu to bardzo wiekowe jamniczki lecz i tak nie najstarsze o jakich słyszeliśmy. Te pieski zostaną w fundacji prawdopodobnie do końca życia. Zmiana miejsca pobytu to byłby dla nich zbyt duży stres i szok - zresztą i tak nie ma chętnych do adopcji. Bardzo prosimy o wsparcie naszych kawalerów. Musimy zapewnić im maxsimum komfortu. Oba pieski przebywają we wspaniałych domach tymczasowych. Więcej o nich na wydarzeniach i wątkach na forum.

Maxsiu zobacz więcej >

--------------------------------------------------------

Kuba zobacz więcej >

------------------------------------------------------------

Wsparcie dla dziadeczków można kierować na konto:
ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286
-------------------------------------------
SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała
------------------------------
paypal
poczta@jamnikiniczyje.pl
------------------------------
w tytule: " Maxsiu" lub "Kuba"

 


ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała

Logowanie