Dom dla Agata !

01.05.2014

Agat to grzeczny jamnik. Czy znajdzie dom ? Piesek jest w sile wieku. Prosimy o dom stały lub nawet tymczasowy dla niego.

kontakt 662 850 245.

zobacz >>>

 


 

 

Dom dla staruszka Kreona !!!

27.04.2014

W schronisku w Białymstoku jest taki staruszek. Szukamy pilnie domu - nawet tymczasowego. Piesek jest jeszcze na kwarantannie ale po jej zakończeniu będzie w pilnej potrzebie. Kto pomoże ? Fundacja otoczy opieką dom tymczasowy, postaramy się zorganizować transport gdyby dom adopcyjny był w dużej odległości. Pokryjemy koszty utrzymania i koszty opieki weterynaryjnej. Kontakt w sprawie domy tymczasowego

662 850 245

zobacz >>>

 


 

Sprawa Beti !

24.04.2014

Szukamy domu dla 2,5 letniej suczki. Beti nie może pozostać w dotychczasowym domu. Poszukiwane są osoby posiadające wiedzę o pracy z psem. Beti jest agresywna, suczka potrzebuje człowieka konsekwentnego, który wyznaczy jej granice i ustali normy postępowania, będzie przewodnikiem. Najlepszy dla Beti byłby dom poza miastem, ogrodzona, bezpieczna przestrzeń mogłaby zminimalizować niepożądane zachowania.Suczka ma silna agresję lekową lecz jeśli jest to agresja lękowa - przy odpowiednim postępowaniu ustąpi. Beti nie jest jednak psem dla każdego. Prosimy o przemyślane oferty domu.
Informacje od właścicielki :
"Chciałam opisać sytuacje mojej 2,5 jamniczki Beti. Od samego początku cierpi ona na „agresje lekową”. Nie akceptuje nikogo oprócz mnie i męża. Nikt nie może nas spokojnie odwiedzić, bo przez cały czas ona szczeka i jest wrogo nastawiona. Dzieje się tak tylko u nas w domu, natomiast poza domem boi się wszystkiego, każdego człowieka, zwierzęcia a nawet zwykłego szelestu. Mieszkamy w kamienicy. Wychodzimy z nią tylko przed klatkę. Chociaż Beti najchętniej załatwiłaby swoja potrzebę już na klatce byle tylko nie wychodzić na dwór. Jesteśmy z Łodzi. Kontaktowaliśmy się z wieloma weterynarzami jednak żaden nie potrafił nam pomoc. Próbowaliśmy również z behawiorystkami od psów. Polecali nam m.in. długie spacery z psem poza miastem, kennel klatkę, kupiliśmy nawet kamizelkę antystresowa dla Beti jednak żaden z tych sposobów nie pomógł, mimo ciągłych i dluuugich prób. Skończyło się więc na tabletkach psychotropowych. Te również nie przyniosły zamierzonego celu. Wiec po pół roku je odstawiliśmy, żeby nie obciążać psa. Jest coraz gorzej. Wcześniej Beti akceptowała również na działce u rodziców labradorze Sabę. Teraz już nie bawią się, Beti jej dokucza chce rządzić, Saba nie może do nas dojść bo od razu jest atakowana. W ogóle nikt nie może się do Nas zbliżyć, a dzieci to już w szczególności nienawidzi. Jestem w 6 mcu ciąży i nie wyobrażamy sobie dalej takiego życia z dzieckiem i z Beti. Na samą myśl chce mi się płakać. Ja nie wiem jak to przeżyję. Dlatego dla dobra ciąży i dzidziusia chcemy jak najszybciej podjąć jakieś działania. Nie wiemy już co mamy robić. Żaden z naszych znajomych nie weźmie Beti do siebie. Kochamy nad Zycie te piękną psinę, ale zdecydowaliśmy się, ze trzeba jakoś rozwiązać ta sytuacje. Tylko jak? "

< klik

zobacz >>>

 


 

 

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich !!!

 

 


 

Z ostatniej chwili...

18.04.2014

Piesek trafił wczoraj do fundacji. Nie było możliwości zostawić go w schroniskowym boksie ponieważ jamniczek płakał wniebogłosy. Osoba z fundacji pojechała zrobić pieskowi więcej zdjęć i ... wyszła z Jerrym pod pachą. Tego nie planowaliśmy. Nie ma bowiem nawet DT dla niego. Jerry zamieszkał w domowym hoteliku.
Nadal płacze... To tęskniący, roztrzęsiony staruszek :(
Piesek nie jest w najlepszej kondycji. Potrzebny jest komplet badań.
Wiadomo tez na pierwszy rzut oka że uzębienie w stanie krytycznym.
Pieskowi pozostał jeden czy dwa zęby, których nie widać spod kamienia.
Jerry cierpi i pewnie dlatego również nie może ani jeść ani spać :(
Prosimy o wsparcie w diagnostyce, utrzymaniu i leczeniu Jerrego.


zobacz więcej >

-------------------------------------------------------------------------------------------

Konto dla Jerrego
ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286
-------------------------------------------------------
SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała
-----------------------------------------
paypal
poczta@jamnikiniczyje.pl
------------------------------------------
w tytule : " Jerry"

Jerry ma 20 lat...

16.04.2014

Jerry ma 20 lat. Czy umrze w schronisku ? Jeśli nie znajdzie się dom - nawet tymczasowy to zapewne tak Piesek jest wychudzony, odwodniony, wygląda źle. Długo nie będzie czekał ...,
Prosimy o pomoc dla Jerrego. Szukamy pilnie domu. Kontakt 662 850 245.

 


 

Pomoc dla Dżema

15.04.2014

Dżem to bardzo wiekowy jamniczek. Dostał szanse na godne życie jednak jego stan zdrowia pozostawia wiele do życzenia... Teraz piesek przeszedł poważny zabieg usunięcia guza połączonego z kastracją i porządkowaniem uzębienia. Leczenie Dżema jest kosztowne. Prosimy o wsparcie finansowe dla niego.

< klik
Konto:
ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286
-----------------------------------------------------
SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała
--------------------------------
paypal
poczta@jamnikiniczyje.pl
---------------------------------
W tytule przelewu " Dżem "

zobacz więcej >


 

 

Fred ma dom na zawsze !

13.04.2014

Fred to jamnik bohater, uratował życie swojemu Panu. Niestety okrutny los sprawił że Fredzik został osamotniony - jego Pan zmarł. Teraz jamniczek ma nowy, wspaniały dom. Cieszymy się ogromnie, że ten niezwykły pies dostał szanse na godną emeryturę. Fred odzyskał szczęście, ma swoją ukochana Panią, która bardzo go chwali. Żyj szczęśliwie Fredziku.

zobacz więcej >

 


 

 

Reksiu - domu potrzebuje jak powietrza...

11.04.2014

Jest miły, oddany człowiekowi, samotny... Czeka już prawie rok na swoją szansę i nic. Reksiu to pies w typie jamnika tyle że w rozmiarze XXL. Czy ma szansę na dom ? kontakt 662 850 245

 


 

Uwaga - poszukiwany właściciel

W dniu 08.04 br. w miejscowości Cybulice Małe (gmina Czosnów, powiat nowodworski, woj. mazowieckie) znaleziono młodego, rudego psa w typie jamnika szorstkowłosego. Z relacji mieszkańców wynika, że przebywał w okolicy od dwóch/trzech dni. Pies jest zadbany nie miał na sobie żadnej obroży. Pies czeka na powrót do domu.

zobacz >>>

 


 

 

Borsuk i Termos

09.04.2014

"Dzień dobry,
przesyłam pozdrowienia od Borsuka (Waszego dawnego podopiecznego) i Termosa (też dawnego bezdomniaka) - pozdrawiają w załączniku.
Trzymamy za Was kciuki i jesteśmy zawsze z Wami!
Pozdrowienia, Ewa"


 


 

Maxsima dom na zawsze !

04.04.2014

Maxsim już we własnym domu. Piesek zamieszkał na śląsku w rodzinie która od zawsze miała jamniki. Koniec jego tułaczki. Przypomnę, że Maxsim został przez nas zabrany z jednego ze śląskich schronisk, gdzie czekała go eutanazja z powodu agresji. Z taka informacją Maxsim został oddany do schroniska p[rzez właściciela. Teoria o agresji nie potwierdziła się oczywiście. Cieszymy się szczęściem Maxsima.

zobacz więcej >

 


 

Rok z życia Kokosa !

26.03.2014

Koks już od roku w domu. Nie było łatwo. Kokos to silny pies no... i ma swoje za uszami. Nowi właściciela jednak się nie poddali. Oto informacje z domu Kokosa:
"Witamy serdecznie z domu Kokosa!
Minął rok od kiedy Kokos zamieszkał z nami , a oto kilka słów o nim:
Świetnie dogaduje się z naszą suczką Figą, której się podporządkował.
Jest kochany, przyjazny i łagodny w stosunku do domowników i członków rodziny. Uwielbia pieszczoty i oczywiście jest wielkim łakomczuchem(musi trochę schudnąć). Jest zdrowy , nie ma żadnych dolegliwości , narośl na głowie , którą mięliśmy poddać zabiegowi wchłonęła się i nie ma po niej śladu.
Cierpliwie znosi wszelkie zabiegi pielęgnacyjne z trymowaniem włącznie.
Poza domem Kokos ulega metamorfozie.
Mieliśmy kilka incydentów, ale wszystko jest w porządku.
Nadal prowadzany jest wyłącznie na smyczy, gdyż niespecjalnie toleruje obce osoby i pieski, chociaż ma już dwie "koleżanki"!
Ponieważ tak się szczęśliwie składa ,że niemal każdego dnia mamy kontakt z grupą psów i ich właścicielami ,
jesteśmy pełni nadziei ,że socjalizacja zakończy się sukcesem !
A oto kilka fotek,
Pozdrawiamy !"

 


 

Klara [*]

25.03.2014


Dziś w nocy odeszła za TM Klara adoptowana ze schroniska w Tomaszowie Mazowieckim.

Dziękujemy jej opiekunom, że ostatni rok życia sunia przeżyła szczęśliwa i kochana.

zobacz >>>

 


 

Ogłoszenie domu Ajaxa to tylko formalność...

24.03.2014

Ogłoszenie domu Ajaxa to praktycznie formalność - od początku wiemy, że Państwo zakochali się w Ajaxie a on w nich. Była to tylko kwestia czasu, decyzji i formalności... Teraz wszystko się dokonało. Ajax po krótkiej niedoli w schronisku zyskał wspaniałe życie.

zobacz więcej >

 


 

 

Grosz po roku.

21.03.2014

Grosz dzisiaj jest szczęśliwym jamnikiem. Od roku ma wspaniały dom. Piesek dość długo przebywał w schronisku, był przerażony, gryzł... Cieszymy się szczęściem Grosza i pozdrawiamy jego rodzinę.

 


 

Pako pozdrawia !

20.03.2014

Taki mail: "Witam, Przesyłam kilka zdjęć Pako z ostatniej słonecznej niedzieli - jak tylk0 pogoda dopisuje Pako i jego koleżanka Kama szaleją w ogrodzie,
wygrzewają się na słoneczku i szczekają na każdego intruza. Pako ma
się wyśmienicie, futerko już mu poodrastało, humorek dopisuje. Uwielbia
pilnować zabawek i kosteczek. Jest naszym pupilkiem i złotkiem!!! Pomaga
w pracach ogrodowych - kopie dołki, podgryza trawkę i korę i urządza
harce z Kamą! Dziękujemy za Pakusia
Pozdrawiam. Magdalena, Wojciech PAKO I KAMA

zobacz >>>

 


 

Dżem już w domu tymczasowym !

19.03.2014

Dzięki ofiarności darczyńców Dżem dojechał do domu tymczasowego w Warszawie. Koszt transportu wyniósł 380 zł. Udało się nazbierać potrzebną kwotę. Teraz piesek musi przejść diagnostykę. Dżem nie jest w najlepszym stanie zdrowotnym: ma guza przy odbycie, zęby w katastrofalnym stanie i zwyrodnienia kręgosłupa. Prosimy teraz o wsparcie leczenia pieska. Szczegółowe informacje na facebook i na forum.

zobacz więcej >

 


 

Amper w domu tymczasowym !

18.03.2014

Amper dojechał do domu tymczasowego w Warszawie. Teraz szukamy odpowiedzialnego domu domu "na zawsze". Przypomnę, że piesek ma ok 3 lata, został oddany do schroniska przez właściciela.

< klik

zobacz >>>

 


 

Osobista kanapa Kamy !

16.03.2014

Kama ma nareszcie swój własny wspaniały dom. Suczka wiele przeszła. Jej życie to była gehenna. Teraz Kama ma wspaniałe warunki i ludzi do wyłącznego użytku ! Dziękujemy Pani Magdzie za przygarnięcie Kamy. Oto informacje z domu suczki: Pani Magda pisze: "Witamy ponownie
U nas w dalszym ciągu wszystko ok ,a nawet bardzo ok
Kama jest cudna i przekochana, zachowuje się tak jakby od zawsze z nami mieszkała. Jej ulubionym zajęciem jest….przytulanie się zawsze tak się stara usadowić (choćby w najciaśniejszym miejscu) aby przylegać którąkolwiek częścią ciała do człowieka. Śpi oczywiście cała zakopana pod kołdrą ,przytulona ciaśniutko i ani drgnie całą noc. Wczoraj nie mogłam wysłać zdjęć bo niestety przez te wichury siadł nam internet , ale dzisiaj już nadrabiam zaległości ,w najbliższych dniach postaram się uzupełniać galerię o następne. Pozdrawiamy wszystkich: Magda, Kama i reszta rodzinki"

------------------------------------------------------------------

zobacz więcej >

 


 

Transport dla Dżema ! Nie ma czasu...

Dżem to bardzo wiekowy jamniczek, trafił do schroniska. Od jakiegoś czasu szukamy dla niego transportu okazjonalnego na trasie PIŁA - WARSZAWA.
Niestety nic.... Dżem nie może jednak dłużej czekać. Piesek to staruszek i ma problemy zdrowotne / guza przy odbycie /. Znalazł się dom tymczasowy w Warszawie.
Potrzebujemy 350 zł na płatny transport.
To cena szansy na życie Dżema.
Prosimy w jego imieniu o pomoc.


Konto:
ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286
-----------------------------------------------------
SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała
--------------------------------
paypal
poczta@jamnikiniczyje.pl
---------------------------------
W tytule przelewu " Dżem "

Dziękujemy za każda pomoc

 


 

Amper szuka domu - nawet tymczasowego !

14.03.2014

Pilnie szukamy domu tymczasowego dla ślicznego Ampera. Pies potrzebuje pilnie pomocy. Został oddany do schroniska przez właściciela. Amper ma lęk separacyjny. Szukamy miejsca w Warszawie / okolicach. Jutro Amper może być w Warszawie. To dla niego jedyna szansa ... Kontakt 662 850 245 / oddzwonię na smsa

 Pomoc dla Dżema !!! Piesek musi dojechać z Piły do Warszawy...

13.03.2014

Oto Dżem, przebywa w schronisku w Pile. Szukamy dla niego transportu PIŁA - WARSZAWA Dżem potrzebuje pilnie pomocy, piesek ma guza przy odbycie. Sprawa jest pilna. Oddzwonię na smsa 662 850 245

zobacz więcej >>>

 


 

Leon pilnie potrzebuje nowego domu !

10.03.2014

Prosimy o dom dla Leona. Pani Leona nie może się nim zajmować z powodu choroby. Wcześniej piesek został adoptowany z Palucha. Czy będzie musiał tam powrócić po 1,5 roku ?
Leonek jest tez po operacji kręgosłupa. To sympatyczny pies. Jaki los go czeka ....


zobacz więcej >>>

 


 

Z ostatniej chwili...

09.03.2014

Odnalazł się właściciel pieska. Jamniczek powrócił do domu.

Uwaga Zgierz - Poszukiwany właściciel !

08.03.2014

W dniu 7 marca br. przed godziną 16:00 zauważyłam biegnącego ul. Hożą w Zgierzu. Pilnie szukam właściciela, ponieważ nie może u mnie zostać
Kontakt 691-044-082


zobacz więcej zdjęć >>>

 


 

Pozdrowienia z Życia Soni

08.03.2014

Sonia ma dom już od roku. Wcześniej trafiła do schroniska oddana przez właścicieli. Bardzo płakała. Wczoraj dostaliśmy maila;
"Witam, Minął rok od czasu adopcji naszej Sonieczki, więc piszę do Pani z
wiadomościami co u niej.
Ma się świetnie, jest zdrowa wesoła i chyba bardzo szczęśliwa Jest
regularnie szczepiona i odrobaczana dbamy o nią jak o "dziecko"
. A ona odwdzięcza się posłuszeństwem i wielką miłości. Jeszcze
raz dziękuję za możliwość adopcji naszej psinki. Gorąco pozdrawiamy
całą fundację i przesyłamy kilka fotek...
Ania M. z rodzinką

ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała

Logowanie