Macie jakieś plany łikendowe ?
Ludowe porzekadło mówi: "W Boże Ciało wskocz do wody śmiało"

zdjęcie znalezione w necie

 


Boniu nasz weteran. Nadal czeka.

04.05.2015

Przypomina się Boniu, minął kolejny miesiąc w hoteliku... z finansami pieska kiepsko. Niestety brak tez ofert adopcyjnych a i zdrówko nieco szwankuje. Boniu ma typowe dla jamnika dolegliwości sercowe lecz ma tez problem z układem moczowym. Problem tak naprawdę nie do końca jeszcze namierzony. Kilkakrotne usg wykazały piasek w pęcherzu moczowym. Piasek ten może być przyczyną popuszczania moczu lecz czy to na pewno przyczyna ? Do końca nie wiadomo. Piesek jest na specjalistycznej karmie. Możliwe ze będzie potrzebna dodatkowa specjalistyczna diagnostyka. To mnoży koszty a tymczasem nie ma pieniędzy na podstawowe potrzeby. Co dalej z Boniem ? Piesek prosi o wsparcie finansowe i o domek... Czy ktoś go adoptuje ? Kontakt Edyta ☏ 662 850 245 ✉ poczta@jamnikiniczyje.pl

☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼ 


☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   

zobacz więcej >

Konto dla Bońka:
ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286
-----------------------------------------
SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała
--------------------------
w tytule "Boniek"

 


 

 

Wieści o Niuni

03.05.2015

Możemy dzisiaj podać lepsze wieści o Niuni z Piły. Sunia tafiła do Natalii w stanie tragicznym. Właściciel skrajnie ją zaniedbał i oddał do schroniska. Sunia ma problemy zdrowotne od lat, nieleczona kardiologicznie... Natalia stoczyła walkę o jej życie. Czy wygra ? Zobaczymy ... ale jest lepiej. Trzymajcie Państwo kciuki za Niunię i wielkie dzięki dla Natalii. Niunia masz szczęście że trafiła s pod jej opiekę, bo to osoba , która nie odpuszcza !

✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯  

✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯   ✯ 

zobacz więcej >

zobacz> 


 


 

Zoja vel Molly po 1,5 miesiąca !

01.06.2015

Odezwała się Zoja ! Zoja teraz Molly trafiła do fundacji przekazana po znalezieniu na jednym z warszawskich osiedli. Tearz Molly nie musi się już niczym martwić !
"To już półtora miesiąca odkąd Molly jest w nowym domku. Jak to szybko minęło. Psiunia ma się znakomicie. Jest bardzo kochana, lubi się przytulać, bawić, ma dobry apetyt( waży już prawie 6 kg), prawie umie chodzić na smyczy. Zaczepia każdego, kto przechodzi chodnikiem obok jej posesji i wita się z nim wylewnie. Ma już duże grono swoich fanów. Uwielbia wprost dzieci, które podchodzą do niej z dużym dystansem( te ostre jak igły ząbki i pazurki).Jest bardzo temperamentnym pieskim, gania jak szalona po mieszkaniu i podwórku. Jest pokojowo nastawiona do innych zwierząt- poznała już kilka psich koleżanek i kolegów. Nie wyobrażamy sobie naszego domu bez niej, wnosi tu dużo radości i miłości. Pozdrawiamy serdecznie. M. J. Cz"

zobacz więcej >

zobacz>  

 

Misi się nie udało...

01.06.2015

Niestety zaczynamy tydzień złymi wieściami, wieściami jakich się nie spodziewaliśmy ! Nie żyje  Misia [*]
Misia odeszła nagle, wczoraj po południu. Zmarła na zawał. Rano jeszcze czuła się normalnie, biegała po ogrodzie, bawiła się beztrosko... Po południu Misia zasłabła. Natychmiast przyjechał weterynarz, który robił wszystko co mógł by uratować sunię... Nie udało się jednak. Weterynarz powiedział, że zawał jest komplikacją przy cukrzycy. Niestety nic nie dało się zrobić. Jesteśmy w szoku i wielkim smutku. Przypomnę, że Misia przyjechała do fundacji kilka tygodni temu w stanie agonalnym, skrajnie wychudzona. Jednak wszystko było na dobrej drodze, sunia miała być w tym tygodniu sterylizowana... Misia była pod kontrolą diabetologa, robiliśmy wszystko co możliwe... Żegnaj Misiu, wieka szkoda że odeszłaś wtedy, gdy była nadzieja na lepsze jutro dla ciebie. Żegnaj kochana, śpij spokojnie a my pozostaniemy pozostaniemy w żalu i z poczuciem że nie tak miało być !

Wieczorem przyszedł Psi Anioł
na skrzydłach Cię poniósł
do nieba

Zabrał ze sobą Twą radość
szaleńcze merdanie ogonem
dotyk zimnego nosa
i tupot łap po podłodze

Tak bardzo Ciebie brakuje
choć płakać przecież nie trzeba
bo wróci tutaj Psi Anioł
i poprowadzi na łąki gdzie wszystkie psy pożegnane
biegają swobodne szczęśliwe

zobacz więcej >

 


 

 

Jogan po wypadku trafił do FJN !

30.05.2015

Jogan to bardzo biedny pies. Trafił do schroniska w Cieszynie w stanie krytycznym po ciężkim wypadku ... Piesek został bardzo konkretnie poturbowany : wiele złamań, zaburzenia oddechu itp. Teraz Jogan trafił do nas. Zrobimy wszystko żeby mu pomóc. Jogana czeka dalsze leczenie i pewnie rehabilitacja. Piesek miał już dwa zabiegi a być może przed nim kolejny. Zobaczymy. Musimy zwrócić się do Państwa o pomoc finansową. Będą koszty... Jogan prosi o wpłaty dla niego. My prosimy. Możemy pomagać tylko wtedy, gdy będą na to środki finansowe. Bez nich nawet najszlachetniejsze słowa są niczym...
Informacje od Pani doktor:
-------------------------------------
8.05.2015
Pies ,jamnik ,samiec ok 8 lat ,prawdopodobnie potrącąny przez samochód, skóra na mostku,brzuchu , i lewym udzie zasiniała ,olbrzymie wylewy krwawe.Pies w stanie ciężkim,krótki oddech,słyszalne rzężenia w nad płucami,temp 37,4,waga 7 kg.
prawdopodobnie złamanie kości udowej lewej.
śr.p bólowe,p,wstrząsowe,nawodnienie,zalecono rtg po ustabilizowaniu pacjenta i wyleczeniu ran na brzuchu .
Leczenie kontynuowane było przez 10 dni.
Podano również Fypryst,ponieważ pies był bardzo zapchlony,zaniedbany
20.05 2015
zespolenie złamania przynasadowego kości udowej lewej opatrunek usztywniający miękki.
Podano
Metacam jednorazowo ,Betamox ,Solcoseryl w inj 3 x co 48 godzin,doustnie Cimalgex.
Prawdopodobnie bedzie potrzebny kolejny zabieg ,w zależności od gojenia złamania miednicy .
-----------------------------------------

zobacz więcej >

Bez pomocy finansowej nie damy rady To jeden z trudniejszych przypadków. Kolejny pies... Mam nadzieję że Państwo pomożecie.
konto
ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286
-------------------------------------------------
SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała
--------------------------------------------
paypal: poczta@jamnikiniczyje.pl
--------------------------------------------
w tytule " Jogan" 

Starowinek Gucio wyszedł ze schroniska !

29.05.2015

Gucio od wczoraj pod opieką fundacji. Trafił do domu Pani Bożeny z Rybnika. Przy tej okazji Bardzo dziękujemy schronisku w Sosnowcu za zaangażowanie w sprawę Gucia. Piesek został przekazany w trakcie leczenia z pełną informacja i lekami. Weterynarze jak rzadko zainteresowani pomocą psu. Pan Grzegorz, pracownik w wolnym dniu dowiózł Gucia do nas. Naprawdę wzorowe działanie tego schroniska i obraz ludzi którym zależy na pomocy psa. Gucio będzie odbywał dalsza cześć kwarantanny pod nasza opieką.
Teraz informacje od Basi która wczoraj organizowała pomoc dla Gucia:
"Gucio dotarł do mnie po godz 17:00, dowieziony przez Pana Grzegorza, za co bardzo dziękuję.Przez kilkanaście minut gościł się u mnie, poznając moje jamniki i Atosa- zapoznanie odbyło się bezproblemowo, Gutek zajęty był poznawaniem nowego terenu, nie zwracał kompletnie uwagi na moje psiaki.
Przed godz 19:00 dotarł do domu, do Pani Bożeny, gdzie został bardzo ciepło przywitany przez rodzinę. Poznał swoich towarzyszy : Negrę, Farta i Bruna. Wszystkie psiaki są cudowne- miłe,towarzyskie i otwarte na nowych towarzyszy
Podczas dopełniania formalności, na chwilę "zgubiłyśmy" Gucia z pola widzenia... Co się okazało, mały wędrownik dotarł do "psiego pokoiku" i rozłożył się w najlepsze na trzech legowiskach jednocześnie. Nooo, w końcu bycie jamnikiem zobowiązuje
Gucio jest bardzo słaby, widać,że czasami się zatacza, a jednocześnie ma ogromną wolę poznawania świata i najbliższego otoczenia.
Jest na lekach, które dostał w "wyprawce"ze Schroniska ( za co bardzo dziękujemy). Mamy nadzieję,że w tak doskonałych rękach dojdzie do siebie.
Bardzo dziękujemy Pani Bożenie i jej rodzinie- bez takich osób pomoc nie byłaby możliwa."

zobacz więcej >

zobacz> 

 


 

 

Odezwał się Sylwek !

28.05.2015

Pamiętacie Państwo Sylwestra ? Na pewno tak ! To nasza Sylwestrowa przygoda. Piesek trafił do fundacji31.01.2014 roku. Od dłuższego czasu włóczył się głodny, zziębnięty, przestraszony... Okazał się SyperSylwkiem - psem na medal !
Piesek dość szybko znalazł dom i jak widać na zdjęciu zainstalował się w nim na dobre ! Kochany Sylwestrze życzymy ci samych szczęśliwych dni ! Na zdjęciu Sylwek teraz Bingo ze swoim kolegą Fakirem.

✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿

✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿

zobacz więcej >

 

 


 

Pożegnaliśmy Zuzankę [*]

27.05.2015

Dzisiaj o godz 10.00 Zuzanka pobiegła za Tęczowy Most. Zuzanka była staruszeczką. Rok temu trafiła do schroniska wychudzona, chora, porzucona... Miała jednak szczęście trafić do domu Doroty, miłośniczki rasy, która postawiła sunię na nogi z zapewniła godne życie u jego schyłku. Wspaniale że są ludzie, którzy naprawią szkody innych. Dziękujemy serdecznie Dorocie i żegnamy z żalem Zuzankę. Czekaj na nas na Tęczowym Moście kochana... Nie zapominy o tobie.

zobacz> 

"Śpij piesku, śpij… już odpocząć trzeba
Może będziesz miał
swój kawałek nieba
Może będzie TAM
piękniej niż tu teraz
Może spotkasz tych, których tu już nie ma…
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na Twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij
a czas łzy osuszy... "

 


 

Tina po roku !

27.05.2015

Pamiętacie Państwo Tinę, która w jednym ze śląskich schronisk płakała w niebogłosy ? Płakała Tina, płakała Basia ... Wypłakały miejsce w fundacji. Tina jako jamniczka trafiła do domu tymczasowego Pani Krystyny. Obecnie Tina to gwiazda, nic jej już nie łączy z płaczącą załamaną postacią z przed roku !
"Mija już rok , odkąd Tola jest z nami. Jest bardzo grzeczną i ułożoną suczką. Chętnie chodzi na spacery i jest bardzo posłuszna /o ile nie zobaczy kota /. Dopasowała się do naszej rodziny .W mieszkaniu suczka jest zupełnie niekłopotliwa, jest dużym śpiochem . I oczywiście ma wiecznie rozmachany ogon.
Sprawia nam dużo radości i mamy nadzieję , że my jej też.
Pozdrawiamy i dziękujemy."

zobacz więcej >

 


 

 

Jamniczy starowinek Gucio...

26.05.2015

Niestety kolejny trudny przypadek... Kolejna bieda. Serce pęka. Gucio z Sosnowca bardzo prosi o dom. To jamniczy starowinek. Rokowania dla Gucia są podobno złe...
Szukamy domu tymczasowego 662 850 245  / oddzwonię na smsa "Gucio jeśli nie będę mogła rozmawiać /  poczta@jamnikiniczyje.pl

zobacz> 

  

Metamorfoza Jokera !

26.05.2015

Czy to ten sam pies ? Z pewnością Nieee ! Ten cudny jamnik to pies który dostał szansę. Dzięki Państwu Joker przeszedł metamorfozę. To chwile dla których warto pomagać. Dziękujemy !

zobacz więcej >

 


 

 

Niunia wyszła ze schroniska !

25.05.2015

Dzięki pomocy Pani Darii z Piły Niunia wyszła dzisiaj ze schroniska. Sunia trafiła pod opiekę Fundacji Jamniki Niczyje. Niunia jutro ma wizytę u weterynarza, jest w kiepskim stanie, niestety opiekun bardzo ją zaniedbał zanim oddał do schroniska...

zobacz> 

 

 


 

Uwaga Bydgoszcz ! Zaginał jamnik !


 

 


 

Psy na które nie ma środków finansowych.

24.05.2015

Proszę Państwa prosimy o pomoc. Na kontach pokazanych piesków nie ma wpłat... zwierzaki wymagają pomocy: diagnostyki, leczenia, profilaktyki ... niestety brak środków na nich uniemożliwia jakiekolwiek działanie... Do fundacji docierają kolejne psy... Jak pomagać ? Bez Państwa nie damy rady. Oto tylko trzy przypadki ale będą koleje - jeszcze trudniejsze. W przyszłym tygodniu przyjeżdża pies po wypadku... bardzo poważny stan.. Potrzeba środków finansowych dla zwierząt - bez pomocy wszelkie nasze działania nie są możliwe.

Konto
ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286
-------------------------------------------------
SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała
--------------------------------------------
paypal: poczta@jamnikiniczyje.pl
------------------------------------------

w tytule: "darowizna"

O pieskach można więcej przeczytać na facebook i na forum

1. Herbatniczek

zobacz więcej >

---------------------------------------------------

2. Baron

zobacz więcej >

---------------------------------------------------

3. Talar

zobacz więcej >

 


 

 

Szukamy transportu PIŁA - SOPOT

24.05.2015

sprawa pilna kontakt 662 850 245 poczta@jamnikiniczyje.pl

oddzwonię na smsa : transport Sopot


 


 

 

Jak zostać królem... czyli dom Kajko !

24.05.2015

Historia Kajko jest bardzo smutna. Nie wiadomo czy miał dom kiedykolwiek a jeśli miał to krótko. Kajko włóczył się po jednej z wielkopolskich wsi aż został odłowiony. Piesek trafił do domu tymczasowego Pani Moniki , gdzie toczył się proces socjalizacji Kajka, proces dość oporny. Piesek to dziarski chwat, wiele lat radził sobie sam ... W końcu Kajko uległ urokowi dostatniego i spokojnego życia. Został kanapowym psem. Kajko znalazł dom. W domu tym Kajko żyje jak król - dosłownie. Piesek wykorzystał wszystkie walory swego charakterku i opanował serce nowej właścicielki. Życzymy Kajkowi szczęśliwego życia w jego królestwie. Dziękujemy również Pani Monice i Rogerowi za pomoc dla Kajko, to dzięki ich opiece i pracy ten piesek dostał szansę na dobre życie.

zobacz> 

zobacz więcej >

  

Uwaga - zaginął w Bielsku - Białej !


 


 

 

Jamniczek Herbatniczek !

21.05.2015

Herbatniczek to kilkunastoletni wyrzucony na ulicę piesek, dostaliśmy informację o nim kilka dni temu. Jamniczek herbatniczek od dwóch dni w domu tymczasowym. Miał wiele szczęścia, że został dostrzeżony.... Piesek trafił do domu tymczasowego do Karoliny. Został Ślązakiem.
To jednak nie koniec historii Jamniczka Herbatniczka. Piesek był w schronisku krotko lecz trafił tam skrajnie zaniedbany. Ktoś bardzo go skrzywdził a potem wyrzucił.
Prosimy o pomoc finansowa dla pieska, w domu tymczasowym gdzie przebywa Herbatniczek jest kilka zwierząt w potrzebie i same uratowane biedy, więc nie wyobrażamy sobie zostawić Karolinę samą z kosztami, jakie będą do poniesienia.
Nie wiemy jeszcze dokładnie jakie czynności, zabiegi weterynaryjne będą potrzebne ale piesek jest w totalnej rozsypce... Fetor jaki unosił się w samochodzie podczas transportu pozwala sądzić że będzie konieczna kompleksowa diagnostyka. Stan uzębienia jest krytyczny a co jeszcze - to zobaczymy.
Koniecznie trzeba wykonać kompleksową diagnostykę, kastrację i czyszczenie zębów. Wstępnie szacowane koszty to ok 500 - 600 zł
Wierzymy że Państwo pomożecie Herbatniczkowi, który dostał szansę na godne życie.

zobacz więcej >

Konto :
ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286
-------------------------------------------------
SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała
--------------------------------------------
paypal: poczta@jamnikiniczyje.pl
-------------------------------------------
w tytule wpłaty: "Herbatniczek"

 


 

 

"Wołali na nią Niunia..."

20.05.2015

Teraz Niunia woła o pomoc ! Pan zachorował, Niunia oddana do schroniska przez rodzinę... nie je, jest w depresji ! Sprawa jest pilna i dla psa tragiczna. Niunia to PA-2198 ... Czy ktoś pomoże ? To starsza sunia.
Szukamy domu, nawet tymczasowego, sunia przebywa w Wielkopolsce. Kontakt 662 850 245

zobacz> 

 


 

 

Kariera Filipa !

20.05.2015

Filip kiedyś był zwyczajnym PA - 1728 i było mu z tym bardzo źle... Dzisiaj Filip to jamnik bywały, często gości na deskach teatralnych, gdzie spędza czas ze swoją Panią... Filipa w teatrze wszyscy znają i cenią / a spróbowali by nie ! /. Obecnie Filp przygotowuje się do roli dekadenta, co obrazują załączone zdjęcia. Powodzenia Filipku ! Dziękujemy Pani Małgorzato !

 


 

 

Pożegnaliśmy Chrupka [*]

Chrupek był starowinkiem, spędził ostatnie 2 lata we wspaniałym domu... Zanim jednak trafił do Pani Kasi czekał 4 lata w schronisku na swoją szansę jako H- 188.... Wielki żal, że tyle lat zmarnowanych ale dobrze że chociaż na koniec Chrupek wiedział, że jest kochany - to bezcenne . Pani Kasiu dziękujemy ! Dzięki Pani świat jest lepszy !

zobacz> 

  

Wieści od Misi !

18.05.2015

Pamiętacie Państwo Misię ? Na pewno. Dramat człowieka splótł się w tej historii z dramatem zwierzaka.
Sunia skrajnie wycieńczona chorobą, wychudzona do granic możliwości, praktycznie jedną noga na TM trafiła pod czasową opiekę fundacji. Misia jest u nas około miesiąc. Na zdjęciach prezentujemy aktualny brzuszek suczki - to jest zaokrąglony brzuszek ! Radość duża widzieć Misię taka odmienioną. Liczymy, że po sterylizacji sunia powróci do domu gdzie czekają na nią stęsknieni właściciele z którymi przeżyła cale życie.

✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿


✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿

✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿   ✿

zobacz więcej >

 


 

Bakuś z Opola liczy na dom ! Czy dostanie szansę ?

15.05.2015

Starsze pieski najgorzej radzą sobie w schronisku. Im w pierwszej kolejności potrzeba domu, człowieka, serca.... Za chwilę może być za późno ! Czy ktoś da taką szansę Bakusiowi ? Niewiele mu potrzeba. Adoptujmy starsze psiaki ich mądrość, wdzięczność są bezcenne. Może ktoś zaoferuje dla Bakusia dom tymczasowy ?

zobacz> 

  

Baron od wczoraj w fundacji!

14.05.2015

Piesek odbędzie kwarantannę u nas. Po 14 dniach może iść do nowego domu. Szukamy dla Barona najlepszego domu. Więcej informacji i zdjęć na facebook i na forum. Oczywiście prosimy jak zwykle o wsparcie finansowe dla psa. Baron to starszy jamniczek, potrzebna jest diagnostyka, na pewno konieczne jest uporządkowanie uzębienia bo jest w złym stanie.

☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼  

☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼  

☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼   ☼  

zobacz więcej >

konto:
ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286
-------------------------------------------------
SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała
--------------------------------------------
paypal: poczta@jamnikiniczyje.pl
--------------------------------------------
w tytule " Baron"

 

Baron - prawdziwy arystokrata !

12.05.2015

Baron to starszy jamniczek, bardzo łagodny i sympatyczny. Piesek trafił do schroniska z ulicy... Baron to delikatny piesek, prawdziwy arystokrata, trudno mu odnaleźć się w schroniskowym boksie. Czy ktoś da mu dom ? Bardzo o to prosimy w imieniu pieska. Baronek na pewno odwzajemni okazane mu serce. To złoty pies.


zobacz> Ekspresowy dom Figi !

11.05.2015

U Figi wszystko potoczyło się ekspresowo. Sunia szybko znalazla dom tymczasowy lecz równie szybko zaczarowała ten tymczasowy domek w ten sposób, że w niespełna dobę tymczasowość Figi przeszła do historii. Sunia zostaje na zawsze. Domek nie odda jamniczki ! Figa to 4 kilo słodyczy, wspaniała, grzeczna, kochana sunieczka. Pięknie zgadza się ze swoimi siostrzyczkami Persją i Kenią. Figa wygrała los na loterii życia. Wcześniej Figa trafiła do schroniska po śmierci właściciela. Wszystkiego najlepszego dla Figuni i jej rodziny !

zobacz> 

zobacz więcej >

ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała

Logowanie