Norek

METRYCZKA

Norek to śliczny jamnik, choć zaniedbany. Piesek trafił do bielskiego schroniska 6 marca. Norek wędrował poboczem ruchliwej drogi, mogło dojść do nieszczęścia. Trudno powiedzieć skad piesek wziął się w miejscu, gdzie nie powinno go być. Nie wiemy co sie stało, bo z jednej strony piesek garnie się do człowieka, widać, że kogoś szuka: wypatruje ludzi i samochody, z drugiej strony piesek jest zaniedbany w tym znaczeniu że ma spore wyłysienia, które przy odpowiednim leczeniu powinny zniknąć. Norek ma z kolei ładne zęby, nie jest zabiedzony a jego tusza nie wskazuje, że był głodny. Norek jest łagodnym pieskiem, tak do ludzi jak i innych zwierząt. Możliwe jednak że jamniczek został wysadzony z samochodu...  niewykluczone też że się zagubił. Czy poznamy prawdę o piesku ? Nie wiadomo. Norek jest wykastrowany. Szukamy dla jamniczka dobrego domu, nawet tymczasowego.  Prosimy o zainteresowanie tym uroczym pieskiem. Będzie on wdzięcznym towarzyszem dla osób niezbyt aktywnych.

11.03.2015
Dzisiaj do fundacji trafił Norek. Piesek jest jeszcze na kwarantannie lecz został warunkowo wydany do fundacji. Norek trafil do hoteliku przy klinice w Bielsku - Białej. Sprawdzimy jaki jest stan zdrowia Norka. Szukamy dla pieska domu, nawet tymczasoweg, bo miejsce pobytu pieska jest awaryjne a pobyt kosztowny / doba 15 zł /.
Konieczna tez jest diagnostyka Norka. Wstępne oględziny wykazały niedomykalność zastawki, trzeba też zbadać przyczyny wyłysień.
Konieczny też będzie rentgen
Diagnostyka wstępna ok 250-300 zł
Pobyt 15 zł / doba
Prosimy o wsparcie finansowe dla pieska
bez Państawa Pomocy nie damy rady:
Konto
ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286
-------------------------------------------------
SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała
--------------------------------------------
paypal: poczta@jamnikiniczyje.pl
--------------------------------------------
w tytule: "Norek"

Czytany 8300 razy
Więcej w tej kategorii: « Leon Tuzinek »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała

Logowanie